IC-R Trade, s.r.o.

Fyzická osoba

Pojištění aut

Pojištění aut patří mezi naše tradiční činnosti . V naší kanceláři se pojištění aut, zejména pak tzv. povinnému ručení, speciálně věnuje několik pravidelně školených pracovníků a dokážou tak i pro vás najít optimální řešení a dobře vám poradit.
Jednotlivé pojišťovny často upravují své nabídky a poskytují různé výhody a slevy, zvláště při uzavření několika pojištění současně. Všechny tyto akce podrobně sledujeme a využíváme je pro váš prospěch. Kontaktujte nás a přesvědčte se, že i pro vaše auto dokážeme najít výhodnější pojištění, než máte nyní!

Povinné ručení

Povinné ručení, neboli správně pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, je základním pojištěním pro každé auto či motocykl, ale třeba i pro přívěs. Bez povinného ručení není možné jezdit s autem po silnici, aniž by se řidič vystavoval nebezpečí vysokých sankcí. Mohlo by se zdát, že povinné ručení je u všech pojišťoven stejné a záleží proto jen na ceně.
Ano, cena je asi nejdůležitějším parametrem pro nákup povinného ručení, ale nemělo by to být to jediné. U některých pojišťoven jsou totiž v základním pojištění obsažena i různá rozšíření – např. asistenční služby, pojištění proti živelným událostem (krupobití, povodeň), úrazové pojištění nebo třeba střetu se zvěří. Velké rozdíly mezi pojišťovnami mohou být i u připojištění skel.
Zavolejte, napište nebo navštivte nás – i vám dokážeme najít levnější a výhodnější povinné ručení pro vaše auto!

Havarijní pojištění

Dopravní nehody s větším či menším poškozením aut jsou bohužel běžnou součástí dnešního provozu. S odcizením auta, vandalismem či vykradením součástek či věcí z vozidla se již také většina z nás osobně setkala. Právě pro tyto případy je tady havarijní pojištění, které poskytuje náhradu v případech:
– kdy si poškození auta způsobíme sami (pouze havárie)
– auto je poškozeno úmyslně, vykradeno, či zcela odcizeno (odcizení, vandalismus)
– auto je poškozeno živelní událostí (požár, vichřice, krupobití, povodeň…)

K těmto základním druhům pojištění lze uzavřít ještě doplňková pojištění – např. Pojištění výhledových skel, pojištění zavazadel či pronájem náhradního vozidla.

U nás najdete zkušené odborníky na havarijní pojištění, kteří vám poradí a pomohou najít nejvýhodnější pojištění pro vašeho „plechového miláčka“

Dále je samozřejmě možné naším prostřednictvím uzavřít:
– pojištění budov
– pojištění domácností
– pojištění právní ochrany
– životní pojištění
– pojištění dalších dopravních prostředků (lodě, letadla, …)
– pojištění strojů a zařízení