IC-R Trade, s.r.o.

Firma

Pojištění aut

Stovky firem již svěřily péči o pojištění svých firemních automobilů společnosti IC-R TRADE s.r.o.
I pro vaše auta proto dokážeme najít individuální a dobré pojištění za dobrou cenu. Postaráme se také o veškerou administrativu, zelené karty a likvidaci pojistných událostí!

Povinné ručení

Ať máte ve firmě osobní automobil, motocykl, traktor, autobus či tahač, potřebujete spolehlivé pojištění odpovědnosti z provozu vozidla ( povinné ručení) za dobrou cenu . Kvalitní pojištění od našich specialistů ochrání Vaši firmu.

Nezapomínáme ani na připojištění výhledových skel, které patří mezi nejvíc ohrožené části vozidla. Pro větší firmu využijete jistě možností skupinového (tzv. flotilového) pojištění, se sníženou administrativou a ještě výhodnější cenou!  Předejte péči o pojištění nám a přesvědčte se sami.

Havarijní pojištění

Investice vložená do firemních vozidel je pro vás významná. A každý den se stane více než 750 dopravních nehod!  Vhodným sestavením pojistek od nejlepších pojišťoven v ČR, umíme zajistit kompletní ochranu hodnoty vašich automobilů až do 100% pořizovací ceny !
Havarijní pojištění má celou řadu parametrů, které dokážeme nastavit tak, abychom pro vaše firemní auta vybrali na celém pojistném trhu ten nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou služeb pojišťovny při řešení škod. A postaráme se samozřejmě i o nutnou administrativu.

Pojištění pořizovací ceny

S tímto pojištěním, které patří do kategorie pojistných produktů GAP, nemusí Vaše vozidlo ztratit svou hodnotu po několik následujících let. V případě pojistné události můžete získat částku, která se rovná 100% původní kupní ceny Vašeho vozidla.

Proč uzavřít pojištění pořizovací ceny GAP?

Hodnota každého vozidla v čase klesá a standardní havarijní pojištění poskytuje krytí jen do výše aktuální tržní (obecné) ceny vozidla.
– Pojištění pořizovací ceny GAP Vám nabízí pojistnou ochranu na úrovni pořizovací ceny Vašeho vozidla pro případ totální škody (havárie, živelní událost) nebo odcizení.
– Pojištění kryje rozdíl mezi původní pořizovací cenou a tržní (obecnou) cenou vozidla v době pojistné události.
– Pojištění lze volitelně sjednat i s krytím spoluúčasti z havarijního pojištění.
– Pojištění lze kombinovat s jakýmkoliv havarijním pojištěním.

Dále je samozřejmě možné naším prostřednictvím uzavřít:

– pojištění budov
– pojištění domácností
– pojištění právní ochrany
– životní pojištění
– pojištění dalších dopravních prostředků (lodě, letadla, …)
– pojištění strojů a zařízení