IC-R Trade, s.r.o.

Výkup vozidel

Prodej a výkup Vašeho ojetého vozu

Podmínkou této služby je, aby bylo vozidlo u nás servisováno, případně byl jasný původ a historie vozidla (servisní kniha, faktury k opravám apod.) Vozidlo prohlídnou naši technici a určí cenu.

Garantujeme především solidní a férové jednání. Po nabídce ceny nabízíme buď komisní prodej s inzercí na našich webových stránkách a na inzertních serverech s možností prohlídky u nás nebo možnost výkupu, kdy Vám vyplatíme peníze ihned. Před prodejem nabízíme zvýhodněný paket „přípravy vozidla před prodejem“ včetně mytí a čištění interiéru. Základní a zásadní podmínkou prodeje vozidla u nás je průkazný stav vozu a jeho původ s jasně prokazatelnou servisní historií v našem nebo jiném servisu.

Vůz na prodej si můžete důkladně prohlédnout za asistence našeho servisního technika. Ke každému vozu nabízíme výhodné financování, pojištění, možnost záruky (resp. pojištění záruk) a také zvýhodněné servisní sazby, slevu na náhradní díly (u vozidel starších 5 let) a VIP servisní balíček (náhradní auto, osobní servisní technik apod.).

Koupí ojetého vozu u nás získáte nejen auto s jasným původem a kilometry, ale zároveň jistotu toho, že se o Vás postaráme, kdykoliv budete potřebovat. Snažíme se, aby i koupě ojetého vozu u nás probíhala jinak, na vyšší úrovni, a byla zároveň i zážitkem.

Uvědomujeme si, že i koupě ojetého vozu je pro mnohé významná investice a událost a ojetý automobil se stává mnohdy na mnoho let členem rodiny. V naší nabídce najdete i vozidla z operativního leasingu poskytovaného naší společností. Vozy jsou ve výborném technickém stavu, naše společnost je vždy první majitel, a jsou u nás celou dobu „servisované“. S předstihem víme, která vozidla budeme mít k dispozici a jaký budou mít počet ujetých kilometrů.

Stačí nám zavolat a sdělit nám svoji představu o ojetém vozu a my se vždy budeme maximálně snažit Vám najít vozidlo dle Vašich přání a možností.

Tel: 775 080 888